PODSUMOWANIE AKCJI ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

AKCJA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY FUNDACJI GOPR
© RATOWNICTWO GÓRSKIE

PODSUMOWANIE AKCJI ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

PODSUMOWANIE AKCJI ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Prowadzona przez Fundację GOPR Akcja Świątecznej Pomocy trwała do 20 grudnia b.r.  O tym, jakie przyniosła efekty, pisze Prezes Fundacji  – Marcin Kądziołka:

W ramach Akcji Świątecznej Pomocy Fundacji GOPR zebraliśmy 3 024 zł !!!

Łącznie odnotowaliśmy 36 wpłat, o wysokości od kilkunastu do kilkuset złotych!

Dzięki Waszemu wsparciu 6 Ratowników GOPR lub ich rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji – otrzymają już jutro kwotę 504 zł, która zostanie przeznaczona zgodnie z ich własnym uznaniem, na najbardziej pilne potrzeby.

W imieniu naszych podopiecznych Fundacji GOPR, z całego serca, DZIĘKUJEMY za udzielone wsparcie finansowe oraz pomoc w promowaniu Akcji. To dzięki Wam informacja dotarła do ludzi gotowych nieść pomoc ratownikom górskim znajdującym się w potrzebie.

Wasze wsparcie finansowe dowodzi o głębokiej solidarności z ludźmi gór. Jest wyrazem głębokiego szacunku dla tych, którzy byli lub są gotowi udać się w góry, celem niesienia pomocy ludziom jej potrzebującym  „bez względu na porę roku, dnia i stan pogody”.

Takim ludziom jak Wy, kochani darczyńcy – my Ratownicy GOPR oddajemy ukłon!

Oprócz wsparcia finansowego pojawiły się również różnego rodzaju oryginalne, ciekawe i szlachetne deklaracje nieco innych form pomocy… o których informować będziemy już wkrótce.


Do podziękowań przyłącza się również nasza Redakcja. W ramach naszych skromnych możliwości staraliśmy się zarówno wesprzeć prowadzoną akcję, jak i zachęcić do udziału w niej.

Wszystkim, którzy na nasz apel nie pozostali obojętni – serdecznie dziękujemy!

Anna Kokesch - Antenka
O Anna Kokesch - Antenka 393 artykuły
Anna Kokesch - w latach 1972-1974 kierownik administracji Zarządu GOPR

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


two × 5 =